Väggskåp Svedbergs DörrBredd: 300 mm, Sand
670 kr
503 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
300 mm

Dörr
Bredd: 300 mm, Sand
503 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
BF25
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770309-1 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15 mm |
| Handtag | Ja |
| Vikt | 2 kg |
| Typ | Dörr |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8845005 |
| EAN-nr | 7323100338945 |



