Väggskåp Svedbergs DörrBredd: 400 mm, Svart Ask
1 670 kr
1 253 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Ask
Bredd:
400 mm

Dörr
Bredd: 400 mm, Svart Ask
1 253 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
BF27
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770408-1 |
| Färg | Svart Ask |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15 mm |
| Handtag | Ja |
| Vikt | 2,5 kg |
| Typ | Dörr |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8845011 |
| EAN-nr | 7323100349279 |



