Väggskåp Svedbergs DörrBredd: 400 mm, Sand
670 kr
503 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
400 mm

Dörr
Bredd: 400 mm, Sand
503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
BF28
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770409-1 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15 mm |
| Handtag | Ja |
| Vikt | 2,5 kg |
| Typ | Dörr |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8845006 |
| EAN-nr | 7323100338952 |



