Väggskåp Svedbergs Stomme
fr.1 504 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stomme
1 504 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
OBS! Detta är endast en stomme, för en komplett produkt måste du köpa till Väggskåp Svedbergs Dörr!
Recensioner
Tobias PVerifierad köpare
för 3 månader sedanRiktigt snygg stomme.
+ Snygg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Belysning | Nej |
| Färg | Brun Ask, Ek, Sand, Svart Ask, Vit, Vit Ask |
| Bredd | 300, 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Djup | 15, 130 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| Hyllor | 2 |
| Låda | Nej |
| Vikt | 5,5, 7,1 kg |



