Väggskåp Svedbergs StommeB: 400 mm, Sand
2 190 kr
1 643 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
400 mm

Stomme
B: 400 mm, Sand
1 643 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
Väggskåp Svedbergs är ett väggskåp med två glashyllor och vändbar plandörr i alla Svedbergs träfärger. Väggskåpet är 70 cm högt och det går att välja mellan bredderna 30 och 40. Djup 13 cm.
Välj till handtag och push-beslag.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Välj till handtag och push-beslag.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Recensioner
Tobias PVerifierad köpare
för 2 månader sedanRiktigt snygg stomme.
+ Snygg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770409 |
| Belysning | Nej |
| Färg | Sand |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 130 mm |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 7,1 kg |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| Hyllor | 2 |
| RSK-nr | 8824484 |
| EAN-nr | 7323100338853 |



