Badkarsgrepp Grohe Essentials Cube
fr.1 862 kr
fr.1 024 krFrån 35 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Essentials Cube
1 024 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkarsgrepp Grohe Essentials Cube är en elegant och säker lösning för ditt badrum. Den är tillverkad av metall. Badkarsgreppet är 392 mm brett (funktionell längd 340 mm) och har en minimalistisk och kubinspirerad form som passar perfekt i moderna badrum. Det är utformat för att ge total komfort och säkerhet i badrummet, utan att kompromissa med stilen.
Varumärke
GroheBeskrivning
Badkarsgrepp Grohe Essentials Cube är en elegant och säker lösning för ditt badrum. Den är tillverkad av metall. Badkarsgreppet är 392 mm brett (funktionell längd 340 mm) och har en minimalistisk och kubinspirerad form som passar perfekt i moderna badrum. Det är utformat för att ge total komfort och säkerhet i badrummet, utan att kompromissa med stilen.
Övrigt
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Badkarsgreppets hållbara kromade yta gör att det behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Detta badkarsgrepp från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och säkerhet i sitt badrum.
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Badkarsgreppets hållbara kromade yta gör att det behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Detta badkarsgrepp från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och säkerhet i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Bredd | 340 mm |
| Typ | Badkarsgrepp |
| Montering | Skruv |
| Material | Metall |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials Cube |
| Höjd | 52 mm |
| Djup | 81 mm |
| Färg | Krom, Rostfritt Stål |
