Badkarshandtag Arredo Estelle
299 kr
30 dagars prisgaranti

Estelle
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Arredo Estelle är ett elegant handtag i polerad krom. Detta handtag monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Handtag Arredo Estelle är ett elegant handtag i polerad krom. Detta handtag monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 249964 |
| Bredd | 75 mm |
| Längd | 400 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Material | Metall |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Estelle |
| Höjd | 53 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7340072803684 |
