Stödhandtag Bemeta Help 680 mm
Rek. pris 865 kr
fr.552 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Help 680 mm
552 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stödhandtag Bemeta Help är ett enkelt handtag som ger praktiskt stöd när du behöver den lilla extra hjälpen. Stödhandtagen kommer i flertal färger och längder.
Monteras på vägg.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Stödhandtag Bemeta Help är ett enkelt handtag som ger praktiskt stöd när du behöver den lilla extra hjälpen. Stödhandtagen kommer i flertal färger och längder.
Monteras på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Längd | 680 mm |
| Typ | Stödhandtag |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0,82 kg |
| Serie | Help |
| Djup | 106 mm |
| Montering | Skruv |
| Hopfällbar | Nej |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Borstad, Krom, Svart, Vit |
