Stödhandtag Bemeta Help Dubbel 916 mm
fr.1 044 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Help Dubbel 916 mm
1 044 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stödhandtag Bemeta Help Dubbel är ett enkelt handtag som ger praktiskt stöd när du behöver den extra hjälpen. Passar för montering vid toalett. Stödhandtagen kommer i flertal färger och längder och är vikbart. Monteras på vägg.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Stödhandtag Bemeta Help Dubbel är ett enkelt handtag som ger praktiskt stöd när du behöver den extra hjälpen. Passar för montering vid toalett. Stödhandtagen kommer i flertal färger och längder och är vikbart. Monteras på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Längd | 100 mm |
| Produkttyp | Stödhandtag |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
| Serie | Help |
| Djup | 916 mm |
| Montering | Skruv |
| Hopfällbar | Ja |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Borstad, Krom, Svart, Vit |
