Stödhandtag Bemeta Help Med Hylla 580 mm
fr.1 350 kr
fr.1 079 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Help Med Hylla 580 mm
1 079 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stödhandtag Bemeta Help Med Hylla är ett enkelt handtag med avlastningsyta som passar bra i ditt badrum. Praktiskt stöd när du behöver den extra hjälpen. Monteras på vägg.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Stödhandtag Bemeta Help Med Hylla är ett enkelt handtag med avlastningsyta som passar bra i ditt badrum. Praktiskt stöd när du behöver den extra hjälpen. Monteras på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Längd | 580 mm |
| Typ | Stödhandtag |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 1,72 kg |
| Serie | Help |
| Djup | 220 mm |
| Montering | Skruv |
| Hopfällbar | Nej |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Borstad, Krom, Vit |
