Stödhandtag Bemeta Help Med toalettpappershållare 800 mm
fr.2 020 kr
fr.1 619 krSpara 20 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Help Med toalettpappershållare 800 mm
1 619 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stödhandtag Bemeta Help Med Toalettpappershållare är ett enkelt handtag med extra funktion då den har fast toalettpappershållare. Praktiskt stöd när du behöver den extra hjälpen. Monteras på vägg.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Stödhandtag Bemeta Help Med Toalettpappershållare är ett enkelt handtag med extra funktion då den har fast toalettpappershållare. Praktiskt stöd när du behöver den extra hjälpen. Monteras på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Längd | 103 mm |
| Typ | Stödhandtag |
| Montering | Skruv |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Help |
| Höjd | 250 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Vikt | 3,1 kg |
| Djup | 800 mm |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Borstad, Krom, Vit |
