Stödhandtag Smedbo Living
Rek. pris 4 460 kr
3 639 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Living
3 639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Stödhandtag i kromat rostfritt stål som är uppfällbart, med en längd på 700 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK840 |
| Längd | 100 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Material | Rostfritt |
| EAN-nr | 7391447089837 |




