Badkarskudde Bosign Bean
155 kr
30 dagars prisgaranti

Bean
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ligg mjukt och bekvämt i badet! Med den här frostvita uppblåsbara badkarskudden får du ett riktigt behagligt bad. Den bönformade kudden hålls på plats med sugproppar som fästes mot badkaret på valfri plats. Kudden tar minimal plats när den inte används och är lätt att ta med på resan, till stranden eller solstolen. Denna badkarskudden är en uppskattad present tillsammans med vårt fotbad ur samma serie.
Varumärke
BosignBeskrivning
Ligg mjukt och bekvämt i badet! Med den här frostvita uppblåsbara badkarskudden får du ett riktigt behagligt bad. Den bönformade kudden hålls på plats med sugproppar som fästes mot badkaret på valfri plats. Kudden tar minimal plats när den inte används och är lätt att ta med på resan, till stranden eller solstolen. Denna badkarskudden är en uppskattad present tillsammans med vårt fotbad ur samma serie.
Recensioner
Mimmi WVerifierad köpare
för 2 år sedanGick sönder efter första användning.
BengtVerifierad köpare
för 4 år sedanKudden är helt OK, men den var litet svår att blåsa upp. Jag fick låna en pump av grannen, så det fixade sej till slut.
- Man måste ha en pump
Egenskaper
| Varumärke | Bosign |
| Art.Nr. | 218100 |
| Bredd | 370 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Material | Återvinningsbar Vinyl |
| EAN-nr | 7394142181004 |

