Nackkudde Nordhem BNK100
FRI FRAKT
Rek. pris 1 330 kr
1 050 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

BNK100
1 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nackkudde Nordhem BNK100 är en mjuk och formbar kudde i polyuteran-gel som passar de flesta badkar. Denna nackkudde har klister på baksidan för att den ska sitta fast ordentligt, men klistret lämnar inga spår när du vill ta bort eller flytta den.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Nackkudde Nordhem BNK100 är en mjuk och formbar kudde i polyuteran-gel som passar de flesta badkar. Denna nackkudde har klister på baksidan för att den ska sitta fast ordentligt, men klistret lämnar inga spår när du vill ta bort eller flytta den.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | BNK100 |
| Bredd | 170 mm |
| Längd | 256 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Nackkudde |
| Vikt | 0,4 kg |
| RSK-nr | 7498818 |
| EAN-nr | 7340100019285 |

