Handduksskåp Habo 300 Vit
Rek. pris 548 kr
294 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

300 Vit
294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handduksskåp Habo 300 Vit är ett handduksskåp av plåt för pappershanddukar.
Recensioner
MargaretaVerifierad köpare
för 2 månader sedanFin klassisk stil. Giillar att den är av metall och inte av plast som så mycket annat. Men HOPPLÖST svårt att hitta psppershanddukar som passar! Skärp er Habo- ni måste kunna informera vad och var man kan hitta rätt storlek!! Har hållt på i flera veckor nu och ännu ntte hittat rätt storlek! Torky verkar ha tagiit över msrknaden vilket jag tycker är trist.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 27904 |
| Bredd | 270 mm |
| Produkttyp | Handduksskåp |
| Höjd | 350 mm |
| Djup | 103 mm |
| Färg | Vit |
| Storlek | 350x270 mm |
| EAN-nr | 7317900027901 |

