Underlägg Blomus Sono
Rek. pris 299 kr
fr.239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sono
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En snygg bricka i keramik från Blomus som finns i flera olika färger. Den kan användas för en tvåldispenser och tandborstmugg eller som förvaringsutrymme för andra hygienartiklar.
Varumärke
blomusBeskrivning
En snygg bricka i keramik från Blomus som finns i flera olika färger. Den kan användas för en tvåldispenser och tandborstmugg eller som förvaringsutrymme för andra hygienartiklar.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Bredd | 10 mm |
| Längd | 190 mm |
| Produkttyp | Underlägg |
| Material | Keramik |
| Serie | Sono |
| Höjd | 25 mm |
| Färg | Magnet, Microchip, Moonbeam, Satellite |
