


Rumsdoft SvaneforsSand
Rek. pris 229 kr
!
115 kr 179 kr
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Sand
115 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Rumsspray tar bort dålig lukt från organiska källor. Sprayen kan användas för att neutralisera doft från toalett, sopor, matlagning etc. Spraya direkt i rummet där det finns dålig lukt.
Nonjoniska tensider < 5 %, amfotera tensider < 5 %, parfym.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
|---|---|
| Art.Nr. | 1576-89-000 |
| Mått | 8x8 cm |
| Färg | Transparent |
| Serie | Sand |
| Typ | Rumsdoft |
| Höjd | 19,5 cm |
| Längd | 8 cm |
| Bredd | 8 cm |
| EAN-nr | 7332623421843 |
