Handduschhållare Duravit Fast
fr.975 kr
fr.780 krSpara 20 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fast
780 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handduschhållare för vägg från Duravit.
Produktinformation
- Material: Mässing
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Fast
- Form på täckbricka: Rund
- Form på hållare: Konisk
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
- Material: Mässing
- Höjd-justerbar hållare för handdusch: Fast
- Form på täckbricka: Rund
- Form på hållare: Konisk
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 55 mm |
| Typ | Handduschhållare |
| Material | Mässing |
| Garanti | 5 år |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Färg | Krom Högblank, Svart Matt |

