Duschförvaring INR Box
Rek. pris 990 kr
fr.822 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Box
822 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschförvaring INR Box är förvaringslösningen för dig som gärna visar upp dina duschprodukter. Praktisk hängande förvaring för rakhyveln finner du på sidan.
Varumärke
INRBeskrivning
Duschförvaring INR Box är förvaringslösningen för dig som gärna visar upp dina duschprodukter. Praktisk hängande förvaring för rakhyveln finner du på sidan.
Minimalistiska Box erbjuder stilren förvaring för duschen i aluminium. Limmas upp, smidigt och tryggt, med SAFE-FIX Mini. Köpes separat!
Recensioner
Isabel TVerifierad köpare
för 6 månader sedanSnygg, stilren, enkel att få upp.
Cecilia AVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg dold förvaring av flaskor i duschen. Lite dyr men värd pengarna.
+ Design, montering
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Bredd | 400 mm |
| Typ | Duschförvaring |
| Material | Aluminium |
| Serie | Box |
| Höjd | 140 mm |
| Djup | 100 mm |
| Färg | Mattsvart, Mattvit |
