Duschhylla Demerx Qube Hörnhylla 3-plan
464 kr
300 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Qube Hörnhylla 3-plan
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg hylla med 4-kants tråd med 2 krokar. Monteras med 3M VHB tejp utan hål i väggen för en fuktsäker Installation! 2 smidiga väggfästen medföljer.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Snygg hylla med 4-kants tråd med 2 krokar. Monteras med 3M VHB tejp utan hål i väggen för en fuktsäker Installation! 2 smidiga väggfästen medföljer.
Recensioner
Frida ZVerifierad köpare
för 6 år sedanGjorde rent kaklet enl beskrivning innan montering av fästen med 3m tejp, fick härda i 3 dygn. Åkte sen bort en vecka utan att ställa nåt på hyllan o när jag kom hem så hade ena fästet lossnat o hyllan ramlat av. Lite snålt att inte skicka med extratejp, så nu hänger den snett utan att kunna användas. Hyllplanen även väldigt nära varandra så shampoflaskor etc går bara att ställa på översta planet. Inte så funktionellt, så istället för att leta ny tejp letar jag nog upp en bättre hylla.
+ Inget direkt.
- Hyllornas placering, fästanordningen.
MickeVerifierad köpare
för 7 år sedanJag kunde hänga min i en rostfri tråd över kanten på duschhärnan
+ Rätt pris
- Kunde ha lite större avstånd mellan hyllplanen så att högre schampoflaskor rymms även på undere hyllorna
Ljubov SVerifierad köpare
för 7 år sedanFin och bra!
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 42333 |
| Bredd | 276 mm |
| Montering | Hängbar |
| Färg | Krom |
| Djup | 136 mm |
| Höjd | 519 mm |
| Serie | Qube |
| Produkttyp | Hörnhylla |
| EAN-nr | 7391919423336 |
