Duschhylla Duschbyggarna Black
850 kr
570 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Black
570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschhylla Duschbyggarna Black är en modern hylla för montering i duschens hörn. Den har en mattsvart yta och skruvas eller limmas upp i hörnet.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Duschhylla Duschbyggarna Black är en modern hylla för montering i duschens hörn. Den har en mattsvart yta och skruvas eller limmas upp i hörnet.
Dokument
Recensioner
Alexander SVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygga och smidiga
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1108 |
| Bredd | 262 mm |
| Produkttyp | Hörnhylla |
| Material | Mässing |
| Serie | Black |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 142 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722591 |
