Duschhylla Habo Anemone Profile
fr.1 025 kr
fr.738 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Anemone Profile
738 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Slimmad och rymlig på samma gång. Duschhylla av rostfritt stål med sugkoppar som ser till att hyllan sitter stadigt på plats mot duschväggen/kabinen. Kort upphängningskrok vilket gör att den passar perfekt för duschväggar och kabiner med grövre profil eller ram. 5 års rostskyddsgaranti.
Varumärke
HaboBeskrivning
Slimmad och rymlig på samma gång. Duschhylla av rostfritt stål med sugkoppar som ser till att hyllan sitter stadigt på plats mot duschväggen/kabinen. Kort upphängningskrok vilket gör att den passar perfekt för duschväggar och kabiner med grövre profil eller ram. 5 års rostskyddsgaranti.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 223 mm |
| Djup | 91 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Anemone |
| Typ | Duschhylla |
| Färg | Krom, Svart, Vit |
