
Duschhylla Macro DesignHide för HörnSvart, 215x130x1000 mm
3 recensioner
FRI FRAKT
Rek. pris 2 445 kr
!
1 710 kr1 830 kr
Sänkt pris!
Spara 120 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Höjd

Hide för Hörn
Svart, 215x130x1000 mm1 710 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Duschhylla Macro Design Hide är en förvaringslösning för dig som vill dölja dina saker på ett snyggt och praktiskt sätt. Hyllan har justerbara och avtagbara hyllor. Hide monteras i hörnet av din dusch och passar perfekt med Macro Designs duschserier Spirit, Grace, Empire och Flow.
Med 3 justerbara hyllor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | DDHHS100S |
| Bredd | 215 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 1000 mm |
| Serie | Hide |
| Yta | Glas |
| Typ | Duschhylla |
| Djup | 130 mm |
| RSK-nr | 8890013 |
| EAN-nr | 7332512230822 |






