Duschhylla Smedbo Sideline D5011
fr.1 570 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sideline D5011
1 570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Duschhylla Sideline från Smedbo för hörnmontage.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Längd | 220 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Sideline |
| Produkttyp | Hörnhylla |
| Färg | Matt Svart, Polerat Krom |
| Yta | Blank, Matt |

