




Duschhylla TeboTile In AirSvart
Rek. pris 660 kr
!
437 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Tile In Air
Svart 437 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Elegant duschhylla för montering med keramiska plattor i hyllan. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Tillverkad i stål typ AISI 304. Godstjocklek: 1,2 mm. Ej syrafast.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 201964 |
| Bredd | 292 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 201964 |
| Djup | 156 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Typ | Duschhylla |
| EAN-nr | 7391142019641 |



