Duschhylla Theofils Cannes Hörn Glas
Rek. pris 685 kr
fr.429 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cannes Hörn Glas
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschhylla Theofils Cannes Hörn Glas är en exklusiv duschhylla som finns i flera olika färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Duschhylla Theofils Cannes Hörn Glas är en exklusiv duschhylla som finns i flera olika färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Bredd | 97 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Typ | Duschhylla |
| Material | Metall |
| Höjd | 389 mm |
| Serie | Cannes |
| Djup | 121 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Matt Svart |
