Duschkorg Blomus NexioMatt Rostfritt Stål, L: 34 cm
1 389 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggmonterad duschkorg i snygg design från Blomus som passar perfekt för mindre saker som rakhyvlar och små fina flaskor.
Varumärke
blomusBeskrivning
Väggmonterad duschkorg i snygg design från Blomus som passar perfekt för mindre saker som rakhyvlar och små fina flaskor.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68942 |
| Bredd | 80 mm |
| Längd | 340 mm |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Höjd | 85 mm |
| Material | Matt rostfritt stål, Plast |
| Serie | Nexio |
| Produkttyp | Duschkorg |
| EAN-nr | 4008832689420 |

