


Duschkorg HaboLunaria DubbelKrom
272 kr 454 kr
Spara 40 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom

Lunaria Dubbel
Krom 272 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Duschkorg av rostfritt stål som monteras med skruv, ingår ej. Med två hyllor för smart förvaring. 3 års rostskyddsgaranti.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 30041 |
| Bredd | 250 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Lunaria |
| Typ | Duschkorg |
| EAN-nr | 7317900300417 |


