Duschkorg Miller Badrum BoxRostfritt utförande
1 199 kr
955 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfritt

Box
Rostfritt utförande
955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Box dushkorg har dold fastsättning och finns i krom, mattsvart och rostfritt utförande.
Classic är en serie utvalda produkter som passar att kombinera med alla Miller Badrum tillbehörsserier.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 881BN |
| Bredd | 250 mm |
| Färg | Rostfritt |
| Yta | Matt |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 110 mm |
| Produkttyp | Duschkorg |
| Serie | Classic |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 7331437509716 |

