Duschkorg Miller Badrum Classic D-formad Limbar
1 700 kr
1 360 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
HäftmassaHäftmassa Miller Badrum
135 kr
Classic D-formad Limbar
1 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Duschkorg D-formad som kan limmas upp på en rak vägg. Praktisk krok på sidan.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Classic är en serie utvalda produkter som passar att kombinera med alla Miller Badrum Badrums tillbehörsserier.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Classic är en serie utvalda produkter som passar att kombinera med alla Miller Badrum Badrums tillbehörsserier.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Recensioner
Björn FVerifierad köpare
för 2 år sedanLagom stor dvs rymlig. Känns som bra kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 866CG |
| Bredd | 250 mm |
| Typ | Duschkorg |
| Serie | Classic |
| Höjd | 80 mm |
| Djup | 125 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7391186953277 |

