Duschkorg Smedbo Sideline DK2041
Rek. pris 1 040 kr
845 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Sideline DK2041
845 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Dubbel duschkorg från Smedbo i polerad krom för hörn. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK2041 |
| Bredd | 195 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Polerat Krom |
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Sideline |
| Produkttyp | Duschkorg |
| EAN-nr | 7391447087482 |



