



Duschkorg SmedboSideline DK3005 Krom
Rek. pris 1 280 kr
!
853 kr1 024 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Sideline DK3005 Krom
853 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvålkorg i polerad krom. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
|---|---|
| Art.Nr. | DK3005 |
| Bredd | 400 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Serie | Sideline |
| Yta | Blank |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 70 mm |
| EAN-nr | 7391447046809 |

