Duschkorg Smedbo Sideline DK4001
580 kr
30 dagars prisgaranti

Sideline DK4001
580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Duschkorg Smedbo Sideline DK4001 är tillverkad i polerat rostfritt stål samt vit ABS och har en väldigt stilren design.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Duschkorg Smedbo Sideline DK4001 är tillverkad i polerat rostfritt stål samt vit ABS och har en väldigt stilren design.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | 340120 |
| Bredd | 290 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 123 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | DK4001 |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Sideline |
| Yta | Högblank |
| Typ | Duschkorg |
| EAN-nr | 7391447082531 |
