Hörntvålkorg Smedbo Sideline D3031
Rek. pris 1 080 kr
fr.877 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sideline D3031
877 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg hörn från Smedbo Sideline med dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Bredd | 270 mm |
| Typ | Hörnhylla |
| Material | Mässing |
| Antal | 1 st/frp |
| Serie | Sideline |
| Djup | 200 mm |
| Montering | Skruvas |
| Höjd | 70, 73 mm |
| Yta | Blank, Matt |
| Färg | Krom, Svart |

