Hörntvålkorg Smedbo Sideline DS2031 Borstad Krom
Rek. pris 1 280 kr
911 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sideline DS2031 Borstad Krom
911 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hörntvålkorg Smedbo Sideline DS2031 Borstad Krom är en dubbel tvålkorg i mattborstad krom. Den skruvas upp i duschen med dold fastsättning. Tvålkorgen är försedd med två krokar att hänga schampoflaskor, duschborstar mm på. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Hörntvålkorg Smedbo Sideline DS2031 Borstad Krom är en dubbel tvålkorg i mattborstad krom. Den skruvas upp i duschen med dold fastsättning. Tvålkorgen är försedd med två krokar att hänga schampoflaskor, duschborstar mm på. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DS2031 |
| Bredd | 195 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstat Krom |
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 342 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Sideline |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Hörnhylla |
| EAN-nr | 7391447034455 |
