



Korg Beslagsbodenför DuschstångSvart
399 kr 519 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

för Duschstång
Svart 399 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Korg Beslagsboden för Duschstång är en praktisk duschkorg som monteras på duschstången.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | BB1206 |
| Bredd | 250 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Korg |
| EAN-nr | 7391447091786 |


