Tvålkorg Smedbo Sideline DK2001 Krom
Rek. pris 590 kr
480 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Sideline DK2001 Krom
480 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg i polerad krom. Dold fastsättning. Påhängskrok DK2100 passar till denna tvålkorg.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK2001 |
| Bredd | 250 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Serie | Sideline |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Duschkorg |
| EAN-nr | 7391447034387 |



