Väggnisch Smedbo Sideline för Dusch och Badrum
fr.2 200 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sideline för Dusch och Badrum
2 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Väggnisch Smedbo Sideline för Dusch och Badrum är en stilren väggnisch i tidlös design som byggs in i väggen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Väggnisch Smedbo Sideline för Dusch och Badrum är en stilren väggnisch i tidlös design som byggs in i väggen.
Välj mellan olika färger och storlekar.
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Bredd | 100 mm |
| Typ | Väggnisch |
| Material | Rostfritt Stål |
| Höjd | 300 mm |
| Garanti | 10 år |
| Serie | Sideline |
| Vikt | 4, 2,5 kg |
| Yta | Matt, Polerad |
| Djup | 300, 600 mm |
| Färg | Borstat Krom, Svart |
| Storlek | 300x300, 300x600 mm |
