Duschsits Smedbo Living FK404 Krom med Vit Sits
Rek. pris 3 460 kr
2 815 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Living FK404 Krom med Vit Sits
2 815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fällbar vägghängd duschsits i Förkromad zink/aluminium och sits i vit Polypropylen. Avsedd att användas i dusch, spa, badrum.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Fällbar vägghängd duschsits i Förkromad zink/aluminium och sits i vit Polypropylen. Avsedd att användas i dusch, spa, badrum.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Carl S HVerifierad köpare
för 6 år sedanDen är nätt och smidig , tar mycket liten plats. Enkel montering (i alla fall i vår dusch)
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK404 |
| Bredd | 371 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 377 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Max Antal | 150 Kg |
| Serie | Living |
| EAN-nr | 7391447074352 |



