Duschsits Smedbo Living FK414 Krom med Mörgrå Sits
Rek. pris 3 460 kr
2 399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Living FK414 Krom med Mörgrå Sits
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Fällbar vägghängd duschsits i Förkromad zink/aluminium och sits i grå Polypropylen. Avsedd att användas i dusch, spa, badrum.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Fällbar vägghängd duschsits i Förkromad zink/aluminium och sits i grå Polypropylen. Avsedd att användas i dusch, spa, badrum.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK414 |
| Bredd | 371 mm |
| Färg | Krom |
| Serie | Living |
| Djup | 377 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Max Antal | 150 Kg |
| Max Antal | 150 kg |
| EAN-nr | 7391447074369 |



