Duschskrapa Bemeta Omega Krom
759 kr
609 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Omega Krom
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Duschskrapa Bemeta Omega i krom med hållare. Perfekt för att skrapa av vatten på duschväggarna.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104237012 |
| Bredd | 265 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Yta | Blank |
| Typ | Duschskrapa |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 175 mm |

