
Duschskrapa Beslag Design Base med Hållare
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
379 kr
245 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Base med Hållare
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med sin stilfulla och nätta design förbättrar duschskrapan inte bara utseendet på badrummet, utan håller även dina duschväggar rena och fläckfria. Hållaren, utrustad med en självhäftande baksida, gör installationen enkel och skonsam mot dina väggar – inget behov av att borra hål. Den praktiska hållaren ser till att du inte behöver ha duschskrapan på golvet, vilket ger en mer hygienisk och organiserad förvaring.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sin stilfulla och nätta design förbättrar duschskrapan inte bara utseendet på badrummet, utan håller även dina duschväggar rena och fläckfria. Hållaren, utrustad med en självhäftande baksida, gör installationen enkel och skonsam mot dina väggar – inget behov av att borra hål. Den praktiska hållaren ser till att du inte behöver ha duschskrapan på golvet, vilket ger en mer hygienisk och organiserad förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 606055-41 |
| Längd | 260 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 225 mm |
| Material | rostfritt stål (ASTM201)/silik |
| Serie | Base |
| Typ | Duschskrapa |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180028622 |
