Duschskrapa Blomus Lavea
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Lavea
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En snygg duschskrapa i polerat rostfritt stål från Blomus. Lavea har en smart krok som hängs över duschdörren.
Varumärke
blomusBeskrivning
En snygg duschskrapa i polerat rostfritt stål från Blomus. Lavea har en smart krok som hängs över duschdörren.
Recensioner
Louise NVerifierad köpare
för 4 år sedanFungerar bra att göra ren väggar och golv med. Gillar att den går att hänga på duschväggen så slipper den bli liggandes på golvet. Pris i överkant.
Stellan BVerifierad köpare
för 5 år sedanStilren och snygg. Funkar klockrent! Flera har kommenterat skrapan spontant possitivt!
+ Funkar super och är snygg
- Högt pris
Katarina MVerifierad köpare
för 5 år sedanDen är smidig och tar lätt upp vattnet från golvet.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68846 |
| Bredd | 260 mm |
| Längd | 280 mm |
| Produkttyp | Duschskrapa |
| Material | Polerat rostfritt stål, Silikon |
| Serie | Lavea |
| Höjd | 41 mm |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 4008832688461 |

