Duschskrapa Blomus Modo med Hållare
1 399 kr
30 dagars prisgaranti

Modo med Hållare
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Duschskrapa Blomus Modo med Hållare är en duschskrapa i svart, stilren design. En väggmonterad hållare medföljer för snygg och enkel upphängning på väggen nära duschen.
Varumärke
blomusBeskrivning
Duschskrapa Blomus Modo med Hållare är en duschskrapa i svart, stilren design. En väggmonterad hållare medföljer för snygg och enkel upphängning på väggen nära duschen.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 69258 |
| Bredd | 360 mm |
| Längd | 20 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Titaniumbelagd stål/Gummi/Silikon |
| Serie | Modo |
| Produkttyp | Duschskrapa |
| Höjd | 1220 mm |
| EAN-nr | 4008832783968 |
