Halkskyddsmatta Kleine Wolke ArosaBlå, 36x92 cm
Rek. pris 444 kr
355 kr
334 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
360 mm
Färg:
Blå

Arosa
Blå, 36x92 cm
334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Arosa halkskyddsmatta från Kleine Wolke i PVC-skum med sugproppar för dusch.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Rengör ytan noggrant där där halkskyddet skall fästas. Spolas av och hängs upp för tork efter användning.
Lugghöjd: 3mm
Lugghöjd: 3mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 221720001 |
| Bredd | 360 mm |
| Mått | 36x92 cm |
| Längd | 920 mm |
| Färg | Blå |
| Typ | Halkskydd |
| Tjocklek | 5 mm |
| Material | PVC-skum |
| Serie | Arosa |
| EAN-nr | 4004478195622 |


