Halkskyddsmatta Kleine Wolke Foot
fr.125 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Foot
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halkskydd Kleine Wolke Foot är en halkskyddsmatta med sugproppar för badkar. Mattan är tillverkad av 100% PVC-fri gummi.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Halkskydd Kleine Wolke Foot är en halkskyddsmatta med sugproppar för badkar. Mattan är tillverkad av 100% PVC-fri gummi.
Den spolas av och hängs upp för tork efter användning och kan skontvättas i maskin i 40 grader.
Recensioner
Anders NVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra produkt
MarikaVerifierad köpare
för 2 år sedanTycker verkligen om denna badkarsmatta. Skönt att veta att det ör en naturlig produkt och inte massa kemikalier både för min egen del och miljöns
Britt-Marie HVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket nöjd med mitt köp av halkskydd!
+ Skönt underlag
Britt-Mari YVerifierad köpare
för 5 år sedanJättebra hälsoskydd som är lagom stort för duchgolvet.Finns ingen möjlighet att halka.Nöjd
Bediz PVerifierad köpare
för 5 år sedanFunktions duglig. Passar i dusch kabinen
Emina RVerifierad köpare
för 6 år sedanJätte bra produkt som ger säkerhet!
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 360, 550 mm |
| Mått | 36x72, 55x55 cm |
| Längd | 550, 720 mm |
| Produkttyp | Halkskydd |
| Tjocklek | 5 mm |
| Material | 100% Naturgummi |
| Serie | Foot |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Mörkgrå |
