Handdukshållare Miller Badrum Classic 646C
5 720 kr
4 575 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Classic 646C
4 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Fristående handdukshållare från Miller Badrum.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Recensioner
Sonja WVerifierad köpare
för 4 år sedanStabil och är snygg. Håller vad bilden lovar. Mycket nöjd.
+ Stabil.
- Inget.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 646C |
| Bredd | 670 mm |
| Serie | Classic |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 290 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 7331437003955 |

