Handdukshållarkonsol Ifö Vinta Set
3 292 kr
2 213 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Vinta Set
2 213 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
IföBeskrivning
En stilren handdukshållarkonsol.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.429.00.1 |
| Bredd | 395 mm |
| Färg | Förkromad |
| Färg Tvättställ | Förkromad |
| Höjd | 395 mm |
| Serie | Vinta |
| Typ | Handdukshållare |
| Vikt | 2,2 kg |
| Tvättställ | Ja |
| RSK-nr | 8755100 |
| EAN-nr | 4025410608031 |




