Handdukshållare Alterna Basic 1-krok
79 kr
67 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Basic 1-krok
67 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukshållare Alterna Basic 1-krok är en smidig handdukshållare med en krok, tillverkad i polerad zink och rostfritt stål, som med sin diskreta design passar in i de flesta badrum.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Handdukshållare Alterna Basic 1-krok är en smidig handdukshållare med en krok, tillverkad i polerad zink och rostfritt stål, som med sin diskreta design passar in i de flesta badrum.
Krokens utformning hindrar handdukarna från att glida av. Finns i olika varianter med antal krokar.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8920107 |
| Bredd | 56,5 mm |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Material | Rostfritt stål / Zink |
| Serie | Basic |
| Höjd | 45 mm |
| Djup | 40 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 8920107 |
| EAN-nr | 7332508120991 |
