Handdukshängare Duschbyggarna Brass med Dubbla Svängbara Armar
1 660 kr
1 112 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukshängare Duschbyggarna Gold med Dubbla svängbara armar är en modern handduksstång. Den har en mässing-yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukshängare Duschbyggarna Gold med Dubbla svängbara armar är en modern handduksstång. Den har en mässing-yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1912 |
| Bredd | 55 mm |
| Produkttyp | Handdukshängare |
| Material | Mässing |
| Serie | Brass |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 445 mm |
| Färg | Mässing |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769541 |
